• Haldussüsteem

  Kõikide turva-, läbipääsu- ja juhtimissüsteemide üheks olulisemaks osaks on haldustarkvara.
  Süsteemi haldajat või ka kasutajat enamasti ei huvita süsteemi detailne tehniline lahendus või kuidas mingit infot süsteemi ühest osast teise liigutatakse. Haldaja jaoks on tähtis, et süsteem võimaldaks vajalikku hulka andmeid töödelda sujuvalt ja kiiresti ja et süsteemi kasutamine oleks omandatav lühikese ajaga.

  Oluline on, et kui turva- ja läbipääsusüsteemis on kasutusel mitmeid komponente, näiteks valvesüsteem, kaardisüsteem, numbrituvastussüsteem jne, saaks neid hallata samast keskkonnast, kuna kesksed andmed on kõigi jaoks samad. Selleks on isikud, kelle ligipääse hallatakse.

 • Läbipääsu- ja tööaja arvestussüsteem

  Läbipääsusüsteeme kasutatakse ustest ja muudest pääslatest isikute läbimise lubade halduseks ja süstemi kogunevaid andmeid mõnikord ka tööaja arvestuse pidamiseks.

  Süsteemis kasutatakse isikute tuvastamiseks mitmesuguseid vahendeid, näiteks kaarte, PIN koode, sõrmejälgi, auto registrinumbreid vms. või nende kombinatsioone.

 • Sõidukite Numbrituvastussüsteem

  LPR (Licence Plate Recognition) – automaatne numbrituvastussüsteem on mõeldud sõidukite numbrite automaatseks tuvastamiseks ja tuvastatud numbri baasil juurdepääsude lubamise ning muude teenuste pakkumiseks

 • Integratsioon ja tarkvara arendus

  Proxmaster pakub lisaks oma toodetele ka rätsepalahendusi. Süsteemide integratsioon ja Proxmasteri toodetega külgnevate lahenduste loomine on üheks meie tugevaks küljeks.

  Oleme valmistanud standard toodetele lisamooduleid vastavalt kliendi soovile.