Proxmaster on aastal 2010 asutatud tehnoloogiaettevõte

Pakume tänapäevaseid läbipääsu- ning numbrituvastussüsteeme, lisaks tegeleme eelpool nimetatuga haakuvate erilahenduste väljatöötamisega. Aitame leida sobivaimad lahendused, tarnime seadmed ja vajadusel korraldame paigaldustööd. Hea meelega ka hooldame.

Sünnilugu

Ettevõte sündis tänu sellele, et turul puudus tol ajal mitmete Eesti suurklientide vajadusi rahuldav töökindel ja lihtsasti kasutatav läbipääsusüsteemide haldustarkvara. Kolmel tehnikahuvilisel küpses mõte selline tarkvara ise välja töötada. Algas paari aasta pikkuseks kujunenud arendustöö, mille käigus sündis Proxmasteri esimene toode – läbipääsusüsteemi haldustarkvara PRX Manager.

Tooted

Nagu öeldud, on Proxmasteri omatoodeteks tarkvara tootmine ja süsteemiintegratsioon. Läbipääsusüsteemid ja numbrituvastussüsteemid koosnevad nii tarkvarast kui riistvarast ja olgugi, et me pakume terviklahendusi, siis riistvara me ise ei tooda. Oleme välja valinud mõned partnerfirmad, kelle toodetud kontrollerid, kaardilugejad, numbrituvastuskaamerad jmt on meie poolt igakülgselt testitud ja millised oleme oma tarkvarasse integreerinud. Niiviisi ei ole me end sügavamalt ühegi tootjaga sidunud ja saame olla oma arendustegevuses paindlikud.

Koostöö paigaldusfirmadega

Oleme oma teenusmudeli üles ehitanud nii, et paigaldusteenuseid Proxmaster ei paku. Paigaldustöid teevad mitmed meie koostööpartnerid, kes omavad meie süsteemide paigaldamise kogemusi. Mõned neist on Salalux AS, Asematic OÜ, Halkitec OÜ.

Proxmaster pakub kliendile konsultatsiooni süsteemi valimisel ja õigete süsteemikomponentide leidmisel.

Rein Suurväli

Rein Suurväli

Ettevõtte juht

Rein on Proxmasteri asutajaliige ja kindlasti üks Eesti kogenumaid turvasüsteemide professionaale. Kokkupuude keerukate ja ärikriitiliste turvalahendustega algas Eesti taasiseseisvusaja alguses, kui Reinu õlul oli tolle aja ühe omanäolisema turvafirma Tammiskilp tehnilise keskuse ülesehitamine ja töös hoidmine.
Hiljem on ta aastaid Salaluxi tehnikadirektorina eelkõige läbipääsusüsteemide parendamise ja mitmete turvaalaste erilahenduste juurutamisega tegelenud.
Rahvusvahelist ärikogemust pakub juhatuse ja nõukogu liikme töö mitmes Ülemiste Cityga seotud firmas.
Vabal ajal armastab reisimist ja kitarrimängu.